Jeugwedstrijd 6 april SV S.IJ.S. te Doetinchem

Wij willen op Vrijdag 6 April een Jeugdwedstrijd houden in Doetinchem op de schietbanen van SV SIJS. Wij willen jullie hiervoor allen uitnodigen om hier aan deel te nemen. Prijzen worden later op locatie door ons bezorgd. Prijzen word aan de hand van deelname bepaald en zullen bestaan uit bekers

De wedstrijd is van 19.00 uur tot 21.00 uur
Inleg geld is 2 euro per persoon
Er word geschoten in de volgende klasse
Jeugd tm 12 jaar opgelegd of vrije hand luchtgeweer
Jeugd 13 tm 15 jaar opgelegd of vrij hand
Jeugd vanaf 16 jaar opgelegd of vrij hand.
Er word geschoten volgens het reglement van SV Oost Gelderland. Graag standaards en luchtkogels zelf meebrengen. Zouden jullie zo vriendelijk willen zijn om het opgave formulier indien mogelijk alvast via dit mailadres terug willen sturen? Dan kunnen wij deze schutters alvast opnemen in ons wedstrijd programma.Opgave kan via de mail op richard@spexgoorluesink.nl Graag indien mogelijk uiterlijk 1 week voor aanvang van de wedstrijd

Klik hier voor het opgave formulier.

Richard Spexgoor SV Oost Gelderland 06-25127550

Adres accommodatie

SV SIJS
Loordijk 18
7004HT Doetinchem
0314-335777

Reacties zijn gesloten.